ROYAL CANIN BHN Golden Retriever suché krmivo pro psy - 12kg
Kód: AMABEZKAR0387
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Kategorie
Pro vašeho psa
Typ balení
Taška
Bez umělých barviv
Nejsou k dispozici žádné údaje
Kategorie produktu
Suché krmivo
Plemeno domácího zvířete
Zlatý retrívr
Řada
ROYAL CANIN Breed Health Nutrition
Hmotnost
12 kg
Bez sóji
Ne
Velikost plemene
Velké plemeno 25 - 45 kg
Bezlepkový
Ne
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Psí plemeno
Zlatý retriever
Hlavní příchuť
Drůbež
Bezpečnostní upozornění
Varování
Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečního záření.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
25%
Obsah tuku
13%
Hrubý popel
6,3%
Hrubá vláknina
3,7%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12 kg |
| EAN: | 3182550743440 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 360 mm |
| Šířka balení: | 540 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
