ROYAL CANIN Adult Cocker - suché krmivo pro psy - 12 kg
Kód: AMABEZKAR1015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Příchuť krmiva
Drůbež
Psí plemeno
Kokršpaněl
Specifické potřeby zvířete
Žádné specifické potřeby
Hmotnost
12 kg
Kategorie
Pro vašeho psa
Bez umělých barviv
Nejsou k dispozici žádné údaje
Účinky na zdraví
Celkový zdravotní stav
Další funkce
Celkový zdravotní stav
Bezlepkový
Ne
Bez konzervačních látek
Nejsou k dispozici žádné údaje
Kategorie produktu
Suché krmivo
Fáze života zvířete
Dospělá
Řada
ROYAL CANIN Breed Health Nutrition
Bez cukru
Nejsou k dispozici žádné údaje
Laktóza zdarma
Ano
Typ balení
Taška
Bez sóji
Ne
Forma dávkování
Pevný
Stáří zvířete
Dospělí
Typ zvířete
Pes
Rozsah hmotnosti
10 kg - 15,9 kg
Velikost plemene
Vhodné pro všechna plemena
Hlavní příchuť
Kuře
Bezpečnostní upozornění
Varování
Dodržujte doporučené množství krmiva dle pokynů na obalu.
Nutriční hodnoty
Bílkoviny
25%
Hrubá vláknina
1,4%
Hrubý popel
5,1%
Obsah tuku
14%
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | bez záruky |
| Hmotnost: | 12.5 kg |
| EAN: | 3182550811538 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 550 mm |
| Šířka balení: | 380 mm |
| Délka balení: | 160 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
