Router ZTE T3000 Wi-Fi 6 router Wi-Fi IDU
Kód: KILZTEROU0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ zdroje
AC
Vzhled
Vhodné pro použití uvnitř
Ano
LED indikátory
Ano
Počet antén
4
Barva
Bílá
WPS tlačítko
Ano
Typ zařízení
Směrovač
Hmotnost a rozměry
Šířka
2450 mm
Hloubka
1300 mm
Výška
370 mm
Anténa
Zisk antény (5 GHz)
7 dBi
Počet antén
4
Typ antény
Externí
Možnosti připojení
Počet portů Ethernet LAN/WAN
2
Počet stejnosměrných vstupů
1
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
2
Výkon
NFC
Ano
Model procesoru
IPQ5018 + QCN6102 + QCA8337
Zabudovaný procesor
Ano
Obsah balení
Uživatelská příručka
Ano
Dodávané kabely
LAN (RJ-45)
AC adaptér
Ano
Záruční list
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Je třeba se vyvarovat kontaktu s kapalinami, protože může dojít k úrazu elektrickým proudem.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Technologie MU-MIMO
Ano
Frekvence Wi-Fi
2,4 GHz / 5 GHz
Maximální počet uživatelů Wi-Fi
128
Standardy Wi-Fi
802.11b
Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN
3000 Mbit/s
Šířka pásma
160 Mhz
Wi-Fi
Ano
Vlastnosti místní sítě
Připojení na síť Ethernet
Ano
Typ rozhraní ethernetu LAN
Gigabit Ethernet
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.92 kg |
| EAN: | 6902176078361 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 68 mm |
| Šířka balení: | 354 mm |
| Délka balení: | 216 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
