Router CUDY P2 5G s Wi-Fi 6, AX3000 4×4 MIMO
Kód: KILCUDR4G0019
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
DHCP klient
Ano
BeamForming
Ano
Technologie MU-MIMO
Ano
DHCP server
Ano
Paměť flash
128 MB
Takt procesoru
1,3 GHz
Universal Plug and Play (UPnP)
Ano
Přesměrování portu
Ano
Počet jader procesoru
2
Zabudovaný procesor
Ano
Vnitřní paměť
256 MB
Příkon
Vstupní střídavé napětí
12 V
Vstupní proud AC adaptéru
1 A
Vzhled
Přenosový výkon
23 dBmW
Tlačítko reset
Ano
Typ směru antény
Všesměrový
Typ produktu
Síťový systém
Počet antén
5
Typ antény
Vnitřní
Barva
Bílá
Možnosti připojení
Ethernet WAN
Ano
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Obsah balení
Ethernet kabel
Ano
AC adaptér
Ano
Počet přiložených produtků
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek může vysílat rádiové vlny, které mohou rušit jiná elektronická zařízení.
Vlastnosti bezdrátové sítě
Přístup pro hosty
Ano
Point-to-Point Protocol over Ethernet (PPPoE)
Ano
Wi-fi pásmo
Dvoupásmový (2,4 GHz / 5 GHz)
Dynamická DNS (DDNS)
Ano
Přenosová rychlost dat přes WLAN (1. pásmo)
574 Mbit/s
Statická IP adresa
Ano
Přenosová rychlost dat přes WLAN (2. pásmo)
2402 Mbit/s
Dynamická IP adresa
Ano
Maximální přenosová rychlost dat přes WLAN
2402 Mbit/s
Standardy Wi-Fi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Šifrování/zabezpečení
WPA2-PSK
Wi-Fi standard
Wi-Fi 6 (802.11ax)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.09 kg |
| EAN: | 6971690793777 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 310 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
