RODELink LAV lavalier mikrofon
Kód: MISRDEMIK0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Kravatový mikrofon
Hmotnost a rozměry
Hloubka
45 mm
Výška
120 mm
Šířka
45 mm
Hmostnost mikrofonu
1 g
Délka šňůry
1,2 m
Výkon
Barva
Černá
Zesilovač
Výstupní impedance
3000 ohm
Mikrofon
Frekvence mikrofonu
60 - 18000 Hz
Citlivost mikrofonu
-33,5 dB
Míra akustického tlaku
110 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.052 kg |
| EAN: | 698813006380 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 112 mm |
| Šířka balení: | 105 mm |
| Délka balení: | 28 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
