RODE Lavalier II lavalier mikrofon
Kód: MISRDEMIK0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Kravatový mikrofon
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
9 g
Délka šňůry
1,2 m
Výkon
Barva
Černá
Mikrofon
Frekvence mikrofonu
20 - 20000 Hz
Citlivost mikrofonu
-38 dB
Ekvivalentní hladina hluku
27 dB
Míra akustického tlaku
106 dB
Odstup signálu od šumu
67 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 698813008445 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 112 mm |
| Šířka balení: | 105 mm |
| Délka balení: | 38 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
