RODE AI-1 USB Zvukové rozhraní Předzesilovač A-A 24 bit 96 kHz Černá
Kód: IKLRDEINT0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Zvukové rozhraní
Barva
Černá
Počet předzesilovačů
1
Příkon
Fantomové napájení
Ano (48V)
Typ napájení
USB
Vzorkovací frekvence zvuku (24bit)
44,1 / 48 / 88,2 / 96 kHz
Hmotnost a rozměry
Výška
38 mm
Šířka
124 mm
Hloubka
88 mm
Hmotnost
560 g
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.10 Yosemite
Podporované operační systémy Windows
Windows 7
Údaje o balení
Počet kusů v balení
1 kusů
Možnosti připojení
Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm)
1
Výstup TS 1/4" (6,35 mm)
2
Kombinovaný vstup XLR + TRS 1/4" (6,35 mm)
1
Rozhraní
USB 2.0 Type-C
Obsah balení
Stručný návod k instalaci
Ano
Dodávané kabely
USB typ C na USB typ A
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.525 kg |
| EAN: | 698813005130 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
