Řezačka na kameninu 125mm 1400W YT-82159 YATO
Kód: NELYATPTA0005
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Zbytkový proudový chránič PRCD
Ano
Barva
Oranžová
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IPX0
Příkon
Napájecí zdroj
AC
Příkon
1400 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 230 V
Třída izolace
II
Frekvence vstupního střídavého napětí
50 Hz
Hmotnost a rozměry
Délka kabelu
3 m
Hmotnost
3,29 kg
Výkon
Rychlost otáčení (max)
12000 ot/min
Průměr kotouče
12,5 cm
Stanovená rychlost
4300 ot/min
Vnitřní průměr
2,22 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.5 kg |
| EAN: | 5906083073786 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 230 mm |
| Šířka balení: | 240 mm |
| Délka balení: | 180 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
