Rexel Optimum AutoFeed+ 50X skartovačka Příčné skartování 55 dB 22 cm Černá, Šedá
Kód: BIUREXNIS0071
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Skartace CD
Ne
Úroveň zabezpečení (papír)
P-4
Skleněný průzor
Ano
Typ střihu
Křížový řez
Barva
Černá
Pracovní cyklus
10 min
Skartace kreditních karet
Ano
Celkový objem přihrádek
20 l
Skartace papíru se svorkou
Ano
Typ skartace
Příčné skartování
Skartace papíru
Ano
Kapacita skartovače
50 listy
Skartace kancelářských dokumentů
Ano
Rozměr skartace
4 x 28 mm
Hlučnost
55 dB
Pracovní šířka
22 cm
Typ ovládání
Dotyk
Hmotnost a rozměry
Výška
405 mm
Hmotnost
7,7 kg
Hloubka
430 mm
Šířka
363 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 14.8 kg |
| EAN: | 5028252613866 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 485 mm |
| Šířka balení: | 525 mm |
| Délka balení: | 435 mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
