Rexel Optimum AutoFeed+ 130X skartovačka Příčné skartování 55 dB 22 cm Černá, Stříbrná
Kód: BIUREXNIS0070
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Hmotnost média
80 g/m²
Kapacita skartovače
130 listy
Skleněný průzor
Ano
Typ ovládání
Dotyk
Velikosti A dle ISO (A0...A9)
A4
Skartace papíru
Ano
Rozměr skartace
4x28 mm
Typ skartace
Příčné skartování
Skartace kreditních karet
Ano
Skartace papíru se svorkou
Ano
Hlučnost
55 dB
Barva
Stříbrná
Celkový objem přihrádek
44 l
Skartace kancelářských dokumentů
Ano
Pracovní šířka
22 cm
Úroveň zabezpečení (papír)
P-4
Indikátor plného koše
Ano
Mechanizmus proti zaseknutí
Ano
Pracovní cyklus
30 min
Hmotnost a rozměry
Šířka
430 mm
Hmotnost
12 kg
Hloubka
505 mm
Výška
685 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 19.24 kg |
| EAN: | 5028252616874 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 690 mm |
| Šířka balení: | 510 mm |
| Délka balení: | 435 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
