Rexel Momentum X312-SL skartovačka Na malé částice Černá, Šedá
Kód: BIUREXNIS0086
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kapacita koše
200 listy
Barva
Černá
Mechanizmus proti zaseknutí
Ano
Skartace CD
Ne
Skartace papíru
Ano
Rozměr skartace
5 x 42 mm
Skartace kreditních karet
Ne
Skartace kancelářských dokumentů
Ne
Typ skartace
Na malé částice
Úroveň zabezpečení (papír)
P-3
Celkový objem přihrádek
23 l
Skleněný průzor
Ano
Skartace papíru se svorkou
Ne
Typ ovládání
Knoflíky
Kapacita skartovače
12 listy
Hmotnost a rozměry
Výška
375 mm
Hloubka
370 mm
Šířka
255 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.02 kg |
| EAN: | 5028252523332 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 450 mm |
| Šířka balení: | 315 mm |
| Délka balení: | 410 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
