Rexel AutoFeed+ 90X skartovačka Příčné skartování 55 dB Černá, Šedá
Kód: BIUREXNIS0072
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Indikátor plného koše
Ano
Kapacita koše
90 listy
Hmotnost média
80 g/m²
Skartace papíru se svorkou
Ano
Celkový objem přihrádek
34 l
Úroveň zabezpečení (papír)
P-4
Typ ovládání
Dotyk
Velikosti A dle ISO (A0...A9)
A4
Pracovní cyklus
20 min
Rozměr skartace
4x28 mm
Typ skartace
Příčné skartování
Skartace kancelářských dokumentů
Ano
Barva
Šedá
Mechanizmus proti zaseknutí
Ano
Hlučnost
55 dB
Skartace papíru
Ano
Skartace kreditních karet
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
12 kg
Výška
605 mm
Hloubka
500 mm
Šířka
440 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 18 kg |
| EAN: | 5028252616799 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 505 mm |
| Šířka balení: | 440 mm |
| Délka balení: | 595 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
