Řetězová pila 18 V ONE+ OCS1830 RYOBI
Kód: NAKRYOPLA0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Úroveň vibrací
6,6 m/s²
Barva
Zelená
Typ motoru
Bezkartáčový motor
Rozteč řetězu
9,53 / 0,375 mm (0.375 / 0.375")
Rychlost řetězu
10 m/s
Délka řetězové lišty
30 cm
Akustický výkon
94,1 dB(A)
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Vstupní napětí
18 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3,2 kg
Obsah balení
Nabíječka
Ne
Včetně baterie
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nevyhazujte použité baterie do běžného odpadu; odneste je na určená sběrná místa.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 4.454 kg |
| EAN: | 4892210147820 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 210 mm |
| Délka balení: | 490 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
