Reproduktor Poweraudio LG RNC5
Kód: PERLG-GLO0010
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Verze Bluetooth
4.0
Bluetooth
Ano
Wi-Fi
Ne
Připojení na síť Ethernet
Ne
Profily Bluetooth
AAC/SBC
Vzhled
Model
Domácí mikro audio systém
Barva
Černá
Přehrávač optických disků
Ne
Osvětlení
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
330 mm
Výška
685 mm
Hloubka
344 mm
Hmotnost
13,8 kg
Možnosti připojení
Vstup MIC
1
Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu
Ano
Počet kytarových vstupů
1
Kompatibilita s iOS
Ano
Dokování Apple
Ne
Kompatibilita s Android
Ano
Počet portů USB
2
USB port
Ano
Výkon
Integrovaná čtečka karet
Ne
Počet kanálů
2 kanály/kanálů
Podporované formáty zvukových souborů
WMA
Přímé přehrávání USB
Ano
Obrazovka
Podpora ID3 tagů
Ano
Obsah balení
Návod na použití
Ano
Množství
1
Dálkový ovladač
Ne
Ergonomie
Dálkové ovládání
Ano
Ekvalizér
Ano
Režimy ekvalizéru
Standardní
Multimédia
Průměr výškového reproduktoru
5,08 cm
Počet reproduktorů
3
Průměr středobasového reproduktoru
20,3 cm
RGB LED světlo
Ano
Typ reproduktoru
2-way
Karaoke
Ano
Rádio
FM rádio
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 16.5 kg |
| EAN: | 8806087088366 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 430 mm |
| Šířka balení: | 760 mm |
| Délka balení: | 395 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
