Reolink P850 8MP POE 360° 16xZOOM
Kód: CIPRLNKAM0141
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Síťové standardy
IEEE 802.3 af/at
Úložná média
Použitelná karta o maximální kapacitě
256 GB
Vestavěný pevný disk
Ne
Kompatibilní paměťové karty
MicroSD (TransFlash)
Integrovaná čtečka karet
Ano
Příkon
Typ zdroje
Síť
Vzhled
Způsob uchycení
Zeď
Formát
Kupole
Barva
Bílá
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP66
Zvuk
Zabudovaný mikrofon
Ano
Hmotnost a rozměry
Výška
132 mm
Hmotnost
1,6 kg
Šířka
281 mm
Systémové požadavky
Podporované mobilní operační systémy
iOS
Podporované operační systémy Mac
Ano
Podporované operační systémy Windows
Ano
Bezpečnost
Funkce systému Intelligent Video Surveillance (IVS)
Detekce člověka
Pohybový senzor
Ano
Výkon
Režim den/noc
Ano
Umístění / poloha
Vnitřní a venkovní
Technologie propojení
PoE
Virtuální asistent
Google Assistant
Model
Bezpečnostní IP kamera
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
-10 - 55 °C
Objektiv
Počet čoček
1
Video
Kompresní formáty videa
H.265
Celkový počet megapixelů
8 MP
Obnovovací frekvence
25 fps
Maximální rozlišení
3840 x 2160 px
Obrazový senzor
Velikost optického senzoru
1/3" / 1/2.8"
Typ snímače
CMOS
Počet senzorů
1
Noční vidění
Vzdálenost nočního vidění
80 m
Noční vidění
Ano
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek obsahuje elektronické součástky, nevhazujte je do běžného odpadu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zabezpečení |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.33 kg |
| EAN: | 6975253984244 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 243 mm |
| Šířka balení: | 357 mm |
| Délka balení: | 188 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
