Reolink P840 8MP POE 360° 5xZOOM
Kód: CIPRLNKAM0144
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Počítačová síť
Připojení na síť Ethernet
Ne
Síťové standardy
IEEE 802.3 af/at
Úložná média
Integrovaná čtečka karet
Ano
Použitelná karta o maximální kapacitě
256 GB
Kompatibilní paměťové karty
MicroSD (TransFlash)
Vestavěný pevný disk
Ne
Příkon
Typ zdroje
Síť
Vzhled
Barva
Bílá
Formát
Nábojový adaptér
Způsob uchycení
Zeď
Kód mezinárodní ochrany (IP)
IP66
Zvuk
Zabudovaný mikrofon
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
2,34 kg
Výška
140 mm
Hloubka
177 mm
Šířka
373 mm
Systémové požadavky
Podporované operační systémy Windows
Ano
Podporované operační systémy Mac
Ano
Podporované mobilní operační systémy
iOS
Bezpečnost
Funkce systému Intelligent Video Surveillance (IVS)
Detekce člověka
Pohybový senzor
Ano
Výkon
Model
Bezpečnostní IP kamera
Režim den/noc
Ano
Umístění / poloha
Vnitřní a venkovní
Technologie propojení
Bezdrátový
Virtuální asistent
Google Assistant
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
-10 - 55 °C
Objektiv
Počet čoček
1
Video
Kompresní formáty videa
H.265
Celkový počet megapixelů
8 MP
Obnovovací frekvence
25 fps
Maximální rozlišení
3840 x 2160 px
Obrazový senzor
Velikost optického senzoru
25,4 / 2,8 mm (1 / 2.8")
Typ snímače
CMOS
Počet senzorů
1
Noční vidění
Noční vidění
Ano
Vzdálenost nočního vidění
60 m
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zabezpečení |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.198 kg |
| EAN: | 6975253983407 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 245 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 187 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
