Reolink NVS8(NHD) Černá
Kód: CIPRLNREJ0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Příkon
Spotřeba elektrické energie
10 W
Výstupní napětí
48 - 53 V
Výkon na port pro PoE (Power over Ethernet
25 W
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,4 kg
Šířka
260 mm
Hloubka
230 mm
Výška
41 mm
Systémové požadavky
Kompatibilní s Mac OS
Ano
Podporované operační systémy Windows
Ano
Podporované mobilní operační systémy
iOS
Webové prohlížeče
Edge, Firefox, Chrome, Safari
Možnosti připojení
Podpora napájení po Ethernetu (PoE)
Ano
Počet portů USB 2.0
2
Síťové standardy
IEEE 802.3at
Počet HDMI portů
1
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
9
Výstupní porty VGA (D-Sub)
1
Přenosová rychlost sítě Ethernet
100
HDMI výstup
Ano
Podporované síťové protokoly
HTTPS, TCP/IP, UDP, DHCP, P2P, UPNP, RTMP, SMTP, SSL/TLS, DNS, DDNS, NTP
Ethernet WAN
Ano
Cinch audio výstupy
1
Počet portů Power over Ethernet (PoE)
8
eSATA
Ano
Výkon
Kanály video vstupu
8 kanály/kanálů
Režimy nahrávání videa
1080p
Počet kanálů přehrávaných zároveň
4 kanály/kanálů
Maximální rozlišení
3840 x 2160 px
Média pro přehrávání
H.264
Počet uživatelů
20 uživatel/ů
Video detekce pohybu
Ano
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
-10 - 45 °C
Vlastnosti bezdrátové sítě
Wi-Fi
Ne
Pevný disk
Počet podporovaných pevných disků
2
Rozhraní pevného disku
SATA
Maximální kapacita úložiště
12 TB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zabezpečení |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.506 kg |
| EAN: | 6975253984398 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 325 mm |
| Šířka balení: | 390 mm |
| Délka balení: | 93 mm |
| Podporovaná rozlišení: | 3840x2160, 1920x1080, 1280x1024, 1280x720, 1024x768 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
