Reolink Home Hub P1
Kód: INDRLNCES0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Bílá
Model
Rozbočovač
Kompatibilní paměťové karty
MicroSD (TransFlash)
Tlačítko reset
Ano
Způsob uchycení
Zeď
Umístění / poloha
Vnitřní
Kompatibilita značky
Reolink
Slot na paměťovou kartu
Ano
LED indikátory
Ano
Počet uživatelů
11 uživatel/ů
Použitelná karta o maximální kapacitě
512 GB
Příkon
Výstupní proud
1 A
Výstupní napětí
12 V
Hmotnost a rozměry
Šířka
185 mm
Hloubka
133 mm
Hmotnost
1 kg
Výška
222 mm
Možnosti připojení
Wi-Fi
Ano
Přenosová rychlost sítě Ethernet
10
Připojení na síť Ethernet
Ano
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Napájecí konektor
Ano
Provozní podmínky
Doporučená provozní relativní vlhkost
10 - 90%
Provozní rozsah teplot (T-T)
-10 - 45 °C
Obsah balení
AC adaptér
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.29 kg |
| EAN: | 6976930223977 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 290 mm |
| Šířka balení: | 282 mm |
| Délka balení: | 173 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
