Regál na nářadí Keter na kolečkách 6 zásuvek černý
Kód: REGKTRREG0006
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Pásek přes rameno
Ne
Počet zásuvek
6 zásuvka/zásuvek
Typ produktu
Krabice na nářadí
Materiál
Polypropylen (PP)
Barva
Červená
Otočná kolečka
Ano
Hmotnost a rozměry
Šířka
289 mm
Výška
742 mm
Rozměry zásuvek
Hlubší - 430 x 230 x 110
Hmotnost
13,2 kg
Délka
562 mm
Vnitřní kapacita
50,5 l
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nábytek |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13.9 kg |
| EAN: | 7290106928770 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 743 mm |
| Šířka balení: | 550 mm |
| Délka balení: | 292 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
