REBEL ACTIVE model RBA-1014 elektrický běžecký pás
Kód: SIFRELBIE0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Stříbrná
Maximální rychlost
8 km/h
Držák na chytré telefony / tablety
Ne
Jednoduché skládání
Ano
Sklopný
Ne
Minimální rychlost
1 km/h
Počet programů
1
Maximální hmotnost uživatele
120 kg
Zobrazené parametry tréninku
Čas
Vzhled
Napájení
Síť
Trasportní kolečka
Ano
Zábradlí
Ne
Držák láhve
Ne
Hmotnost a rozměry
Délka
1210 mm
Hmotnost
17 kg
Výška
1270 mm
Šířka
480 mm
Obrazovka
Vestavěný displej
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 20.5 kg |
| EAN: | 5901890113106 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 1310 mm |
| Šířka balení: | 565 mm |
| Délka balení: | 148 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
