Rázový utahovák DEWALT DCF964NT-XJ 18V XR 3/4" 2576Nm Žlutá, Černá
Kód: NAKDEWKLU0043
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ motoru
Bezkartáčový
Osvětlení
Ano
Počet modelů
4
Barva
Žlutá
Počet rychlostí
3
Průměr sklíčidla
3/4"
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napětí baterie
18 V
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
3,7 kg
Hloubka
223 mm
Výkon
Maximální točivý moment šroubováku
1925 Nm
Příkon
1100 W
Zlomový okamžik
2576 Nm
Frekvence úderů šroubováku
0 - 2015 IPM
Maximální rychlost šroubováku
1200 ot./min
Obsah balení
Nabíječka
Ne
Pouzdro na přenášení
Ano
Balení baterií
Ne
Bezpečnostní upozornění
Výstražné piktogramy
GHS02: Hořlavý
Varování
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem - přístroj uchovávejte mimo dosah vody a vlhkosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 6.17 kg |
| EAN: | 5035048833650 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 440 mm |
| Délka balení: | 340 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
