RÁZOVÝ UTAHOVÁK DEWALT DCF900N
Kód: NAKDEWKLU0030
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Počet modelů
4
Počet rychlostí
4
Průměr sklíčidla
1/2"
Barva
Žlutá
Typ motoru
Bezkartáčový
Osvětlení
Ano
Příkon
Příkon
760 W
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Napětí baterie
18 V
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Šířka
88 mm
Výška
230 mm
Hmotnost
2,9 kg
Hloubka
220 mm
Výkon
Maximální rychlost šroubováku
2000 ot./min
Frekvence úderů šroubováku
0 - 1800 IPM
Maximální točivý moment šroubováku
1355 Nm
Zlomový okamžik
1898 Nm
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ne
Balení baterií
Ne
Nabíječka
Ne
Bezpečnostní upozornění
Varování
Výrobek obsahuje dobíjecí baterii - nevyhazujte ji do běžného odpadkového koše, odevzdejte ji ke zvláštnímu zpracování.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.26 kg |
| EAN: | 5035048743331 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 105 mm |
| Délka balení: | 275 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
