Rázový klíč 1/2" 18V 2x5,0Ah DCF900P2T-QW DEWALT
Kód: NAKDEWKLU0034
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Průměr sklíčidla
1/2"
Osvětlení
Ano
Barva
Žlutá
Typ motoru
Bezkartáčový
Počet rychlostí
3
Příkon
Napětí baterie
18 V
Napájecí zdroj
Baterie
Kapacita baterie
5 Ah
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
1,8 kg
Výkon
Maximální točivý moment šroubováku
1355 Nm
Maximální rychlost šroubováku
2000 ot./min
Frekvence úderů šroubováku
0 - 1800 IPM
Zlomový okamžik
1898 Nm
Obsah balení
Balení baterií
Ano
Pouzdro na přenášení
Ano
Nabíječka
Ano
Počet baterií v ceně
2 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem - přístroj uchovávejte mimo dosah vody a vlhkosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 7.1 kg |
| EAN: | 5035048743362 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 160 mm |
| Šířka balení: | 435 mm |
| Délka balení: | 330 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
