Rázová ráčna 12V YT-82902 YATO
Kód: NAKYATKLZ0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ motoru
Bezkartáčový
Barva
Černá
Vestavěné světlo
Ano
Typ produktu
Rázový utahovák
Pověsitelný
Ano
Příkon
Napětí baterie
12 V
Ukazatel úrovně baterie
Ano
Vyjímatelná baterie
Ne
Napájecí zdroj
Baterie
Kapacita baterie
2 Ah
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Výkon
Maximální točivý moment
45 Nm
Velikost nasazovacího čtyřhranu
3/8"
Obsah balení
Balení baterií
Ano
Pouzdro na přenášení
Ne
Nabíječka
Ano
Počet baterií v ceně
1 kusů
Bezpečnostní upozornění
Varování
Nebezpečí úrazu elektrickým proudem - přístroj uchovávejte mimo dosah vody a vlhkosti.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dům a zahrada |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.634 kg |
| EAN: | 5906083042515 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 80 mm |
| Šířka balení: | 170 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
