RAZOR XLR 90 Power Core elektrická koloběžka šedá (13173835)
Kód: SKARZOHUE0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální zátěž
54 kg
Maximální rychlost
16 km/h
Průměr předních kol
14 cm
Počet koleček
2 kolo/kola
Přední světlo
Ano
Barva
Šedá
Model
Elektrický skútr
Vzdálenost na nabití baterie (min.)
Až 40 minut
Průměr zadních kol
14 cm
Doporučené pohlaví
Jakékoliv pohlaví
Směrovky
Ano
Systém zadní brzdy
Brzdový pedál
Sklopný
Ne
Typ motoru
Bezkartáčový
Příkon
Napětí baterie
10,8 V
Výkon motoru
90 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
330 mm
Výška
840 mm
Hmotnost
7,7 kg
Hloubka
805 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Používejte pouze venku, mimo dosah hořlavých materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 9.005 kg |
| EAN: | 0845423028138 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 360 mm |
| Šířka balení: | 850 mm |
| Délka balení: | 200 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
