RAZOR XLR 90 Power Core elektrická koloběžka růžová (13173869)
Kód: SKARZOHUE0015
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Přední světlo
Ano
Počet koleček
2 kolo/kola
Sklopný
Ne
Systém zadní brzdy
Brzdový pedál
Model
Elektrický skútr
Typ motoru
Bezkartáčový
Maximální rychlost
16 km/h
Barva
Růžová
Vzdálenost na nabití baterie (min.)
Až 40 minut
Maximální zátěž
54 kg
Průměr zadních kol
14 cm
Směrovky
Ano
Doporučené pohlaví
Jakékoliv pohlaví
Průměr předních kol
14 cm
Příkon
Výkon motoru
90 W
Napětí baterie
10,8 V
Hmotnost a rozměry
Výška
840 mm
Šířka
330 mm
Hmotnost
7,7 kg
Hloubka
805 mm
Bezpečnostní upozornění
Varování
Používejte pouze venku, mimo dosah hořlavých materiálů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 8.5 kg |
| EAN: | 0845423028121 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 360 mm |
| Šířka balení: | 830 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
