Razor RipStik Air Pro samovyvažující Hoverboard
Kód: SKARZODES0025
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Barva
Bílá
Minimální doporučený věk
8 rok/roky
Typ produktu
Hoverboard
Maximální zátěž
100 kg
Hmotnost a rozměry
Hloubka
220 mm
Hmotnost
2,4 kg
Výška
115 mm
Šířka
825 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.2 kg |
| EAN: | 845423025380 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 134 mm |
| Šířka balení: | 231 mm |
| Délka balení: | 832 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
