Razor Flashback BMX Style Děti Modrá
Kód: SKARZOHUE0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Maximální zátěž
100 kg
Sklopný
Ne
Barva
Modrá
Minimální doporučený věk
8 rok/roky
Počet koleček
2 kolo/kola
Materiál stupadla
Ocel
Brzdový systém
Ruční brzda
Doporučený věk
Děti
Doporučené pohlaví
Chlapec
Typ kol
Nafukovací kola
Velikost kola
30,5 cm
Hmotnost a rozměry
Hloubka
542 mm
Výška
885 mm
Šířka
1225 mm
Hmotnost
8,11 kg
Bezpečnostní upozornění
Varování
Před použitím si přečtěte uživatelskou příručku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sport a rekreace |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.5 kg |
| EAN: | 845423024338 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 950 mm |
| Šířka balení: | 140 mm |
| Délka balení: | 500 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
