Rameno Fellowes Ergonomics pro 1 monitor - řada Platinum, černé
Kód: TVAFELUCH0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vzhled
Základní materiál
Hliník
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
438,2 mm
Šířka
114,3 mm
Hloubka
471,5 mm
Hmotnost
2,69 kg
Možnosti připojení
Počet USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) portů
2
USB port
Ano
Ergonomie
Nastavení výšky
Ano
Vylepšená správa kabelů
Ano
Maximální výška
41,5 cm
Rozsah otáčení
0 - 180°
Úhel rotace
360°
Maximální hloubka zařízení
50,5 cm
Nastavitelná hloubka
Ano
Úhel náklonu
-45 - 45°
Uchycení
Minimální tloušťka stolu
1 cm
Maximální velikost obrazovky
81,3 cm (32")
Kompatibilita montážního rozhraní (max)
100 x 100 mm
Průměr otvoru pracovní desky
8,5 - 70 mm
Maximální nosnost
8 kg
Kompatibilita montážního rozhraní (min)
75 x 75 mm
Maximální tloušťka stolu
8,5 cm
Způsob uchycení
Stůl
Připevnění
Svorka/prošroubování
Počet podporovaných displejů
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LCD televize |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.96 kg |
| EAN: | 043859727964 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 142 mm |
| Šířka balení: | 430 mm |
| Délka balení: | 300 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
