RAM PATRIOT VIPER Venom DDR5 64 GB (2x32GB) 6000MHz CL30 XMP 3.0 (PVV564G600C30K)
Kód: PAMPATDR50043
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Certifikáty
UKCA
Komponent pro
PC/server
Vnitřní paměť
64 GB
Napětí paměti
1.45 V
ECC na desce
Ano
Podpora paměťových kanálů
2 kanály
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Podsvícení
Ne
Typ chlazení
Chladič
Verze Intel Extreme Memory Profile (XMP)
3.0
Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP)
Ano
CAS latence
CL30
Rozložení paměti (moduly x velikost)
2 x 32 GB
Frekvence paměti
6000 MHz
Typ vnitřní paměti
DDR5
AMD EXPO (rozšířené profily pro přetaktování)
Ano
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
52 g
Hloubka
7 mm
Výška
43 mm
Šířka
137 mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.166 kg |
| EAN: | 4711378428216 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 161 mm |
| Šířka balení: | 181 mm |
| Délka balení: | 27 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
