RAM Patriot Signature 32GB (1x32GB) DDR5 5600MHz CL46 SODIMM
Kód: PAMPATSOO0065
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
ECC na desce
Ano
Typ vnitřní paměti
DDR5
Komponent pro
Laptop
Napětí paměti
1.1
Podsvícení
Ne
CAS latence
46
Frekvence paměti
5600 MHz
Vnitřní paměť
32 GB
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 32 GB
Bezpečnostní upozornění
Varování
Paměťové moduly nerozebírejte ani nepoškozujte, mohou obsahovat zdraví nebezpečné látky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Příslušenství a komponenty |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.024 kg |
| EAN: | 4711378424980 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 60 mm |
| Šířka balení: | 115 mm |
| Délka balení: | 2 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
