Rádio JVC RD-E221B Boombox černý
Kód: OAVJVCRAP0012
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Podporovaná média
CD
Typ zařízení
Přenosný CD přehrávač
MP3 přehrávač
Ano
Otvor na věšák
Ano
Kazetový přehrávač
Ano
CD přehrávač
Ano
Barva
Černá
Anténa
Ano
Příkon
Vstupní střídavé napětí
100 - 240 V
Spotřeba elektrické energie
13 W
Typ baterie
UM-2/C
Typ zdroje
AC, Baterie
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Počet baterií
6
Napětí DC výstupu
9 V
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,5 W
Hmotnost a rozměry
Šířka
245 mm
Hloubka
225 mm
Hmotnost
1,4 kg
Výška
127 mm
Možnosti připojení
Sluchátkový výstup
Ano
USB port
Ano
Bluetooth
Ne
Vstup AUX
Ano
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
5 - 35 °C
Obrazovka
Typ displeje
LCD
Obsah balení
Dálkový ovladač
Ne
Funkce managementu
Dálkový ovladač
Ne
Rádio
Pásmo FM
87,5 - 108 MHz
Množství předvolených stanic
30
Podporovaná pásma
FM
Reproduktory
Vestavěné reproduktory
Ano
RMS výkon
2 x 1,3 W
Počet zabudovaných reproduktorů
2
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotoaparáty a kamery |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 4975769025020 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 155 mm |
| Šířka balení: | 260 mm |
| Délka balení: | 255 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
