RØDECaster Video S - konzola pro výrobu videa a zvuku, černá
Kód: IKLRDEINT0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Studiový ovladač
Podporované streamovací platformy
Youtube
Vzhled
Ethernet
Ano
Dotyková obrazovka
Ano
Zabudovaná Wi-Fi
Ano
Barva
Černá
Zvuk
Podpora zvukových efektů
Ano
Zvukové efekty
Big Bottom™
Rozsah zesílení předzesilovače
0 - 76dB
Frekvenční rozsah mikrofonních vstupů
20Hz - 20kHz
Hmotnost a rozměry
Výška
60,2 mm
Šířka
128,4 mm
Hmotnost
875 g
Délka
253,5 mm
Možnosti připojení
Čtečka paměťových karet MicroSD
Ano
Bluetooth
Ano
Konektory ethernet LAN
1
Slot pro zámek
Ano
Verze Bluetooth
5.3
Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm)
2
Kombinované vstupy XLR/TRS 1/4" (6,35 mm)
2
Počet výstupních HDMI portů
1
Rozhraní zařízení
USB typu C
Počet portů USB typu C
5
Počet vstupních HDMI portů
3
Obsah balení
Obsah balení
RØDECaster Video x 1
Video
Maximální rozlišení videa
1920 x 1080 px
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení, hrozí riziko úrazu elektrickým proudem.
Napájení
Proud
2.25 A
Typ zdroje
USB
Napětí napájecího zdroje
20 V
Napájecí zdroj
USB-C PD
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.69 kg |
| EAN: | 698813017393 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 127 mm |
| Šířka balení: | 275 mm |
| Délka balení: | 150 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
