RØDECaster Pro II Studio pro výrobu podcastů Hudební produkční stanice Černá
Kód: IKLRDEINT0004
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Vzorkovací rychlost
48 kHz
Rozlišení zvukových bitů
24 bitů
Výstupní výkon sluchátek
250mW
Vstupní impedance přístroje
1MΩ
Vstupní impedance mikrofonu
4KΩ
Frekvenční rozsah mikrofonních vstupů
20Hz - 20kHz
Frekvenční rozsah výstupů monitoru
20Hz - 20kHz
Maximální úroveň linkového výstupu
4dBu
Rozsah zesílení předzesilovače
0 - 76dB
Vzhled
Zabudovaná Wi-Fi
Ano
Počet padů
8
Ethernet
Ano
Dotyková obrazovka
Ano
Bluetooth
Ano
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
83 mm
Hmotnost
1,96 kg
Hloubka
273 mm
Šířka
309 mm
Možnosti připojení
Sluchátkové výstupy 1/4" (6,35 mm)
4
Rozhraní zařízení
USB TYPE-C x 2
Konektory ethernet LAN
1
Vyvážené linkové výstupy TRS 1/4" (6,35 mm)
2
Kombinované vstupy XLR/TRS 1/4" (6,35 mm)
4
Obsah balení
Obsah balení
Kabel SC27 USB-C na USB-C x 1
Zahrnutý software
RØDE Central
Napájení
Napájecí zdroj
USB-C PD
Napětí napájecího zdroje
15 V
Proud
2 A
Příkon
30 W
Typ zdroje
USB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.04 kg |
| EAN: | 698813009176 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 140 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 308 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
