RØDE Wireless GO III - bezdrátový mikrofonní systém
Kód: MISRDEMIK0091
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Maximální provozní vzdálenost
260 m
Barva
Černá
Frekvence sluchátek
20 - 20000 Hz
Ekvivalentní hladina hluku
22 dB
Bitová hloubka
32
Odstup linkového vstupu od hluku
72 dB
Maximální SPL
123,5 dB
Hmotnost a rozměry
Hmotnost receiveru
36 g
Hmotnost vysílače
35 g
Rozměry receiveru (š x h x v)
46,5 x 20 x 44 mm
Rozměry vysílače
46,5 x 20 x 44 mm
Software
Podporované operační systémy Mac
Mac OS 11 nebo vyšší
Podporované operační systémy Windows
Systém Windows 10 nebo vyšší
Kompatibilita s iOS
14 nebo později
Kompatibilita s Android
11 nebo novější
Baterie
Výdrž baterie (max.)
7 hodin
Typ baterie
Zabudovaná baterie
Obsah balení
Obsah balení
Kabel TRS na TRS x1
Vysílač
Typ směrového mikrofonu
Všesměrový
Typ vysílače
Vysílač na tělo
Vstup TRS 1/8" (3,5 mm)
1
Přijímač
Typ přijímače
Přijímač s vysílačem bodypack
Výstup TRRS 1/8” (3,5 mm)
1
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.342 kg |
| EAN: | 698813010462 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 120 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 75 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
