RØDE VIDEOMIC PRO R mikrofon Černá Digitální kamerový mikrofon
Kód: MISRDEMIK0044
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kód harmonizovaného systému
85181000
Typ produktu
Směrový mikrofon
Příkon
Spotřeba energie
7,8 mA
Napětí baterie
9 V
Typ baterie
alkaline battery
Provozní napětí
9 V
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Hmostnost mikrofonu
85 g
Výška
100 mm
Rozměry s podstavcem (š x h x v)
75 x 170 x 100 mm
Šířka
75 mm
Hloubka
170 mm
Technické údaje
Energetické požadavky
9V alkaline battery
Výstupní zesílení
6.9 dB
Výkon
Barva
Černá
Obsah balení
Počet přiložených produtků
1 kusů
Počítačový podstavec
Ne
Zesilovač
Výstupní impedance
200 ohm
Přijímač
Dynamický rozsah
120 dB
Audio výstup
3.5 mm
Odstup signálu od šumu
80 dB
Mikrofon
Citlivost mikrofonu
-32 dB
Frekvence mikrofonu
40 - 20000 Hz
Model
Digitální kamerový mikrofon
Celkové harmonické zkreslení (THD) vstupu pro mikrofon
1%
Typ směrového mikrofonu
Super-kardioidní
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 698813004195 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 214 mm |
| Šířka balení: | 127 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
