RØDE VIDEOMIC NTG mikrofon Černá, Oranžová Digitální kamerový mikrofon
Kód: MISRDEMIK0043
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie / USB
Výdrž baterie (max.)
30 h
Kapacita baterie
350 mAh
Typ baterie
Lithium-ion (Li-ion)
Hmotnost a rozměry
Hmostnost mikrofonu
94 g
Průměr
2,16 cm
Možnosti připojení
Rozhraní zařízení
USB/3.5 mm
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Podporované operační systémy Mac
Mac OS X 10.12 Sierra
Barva
Oranžová
Podporované operační systémy Windows
Windows 10
Zesilovač
Výstupní impedance
10 ohm
Přijímač
Audio výstup
3.5 mm
Mikrofon
Bitová rychlost
24 bit
Citlivost mikrofonu
-26 dB
Frekvence mikrofonu
20 - 20000 Hz
Model
Digitální kamerový mikrofon
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.34 kg |
| EAN: | 698813006618 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 250 mm |
| Šířka balení: | 105 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
