RØDE PSA1 díl/příslušenství k mikrofonům
Kód: MISRDEADA0021
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Barva
Černá
Množství
1
Typ produktu
Rameno mikrofonu
Hmotnost a rozměry
Výška
840 mm
Technické údaje
Kód harmonizovaného systému
85189000
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.21 kg |
| EAN: | 698813001057 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 210 mm |
| Šířka balení: | 532 mm |
| Délka balení: | 87 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
