RØDE NTH-100 sluchátka / náhlavní souprava Kabel Přes hlavu Hudba Černá
Kód: MISRDESLU0001
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Studiová sluchátka
Hmotnost a rozměry
Šířka
190 mm
Výška
188 mm
Hloubka
80 mm
Hmotnost
350 g
Možnosti připojení
Bluetooth
Ne
2x 3,5 mm konektory
Ano
Konektor 3,5 mm
Ano
Konektor pro mikrofon (line-in)
Ano
USB konektivita
Ne
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Základní materiál
Kov, Plast
Typ produktu
Sluchátka
Délka kabelu
2,4 m
Barva
Černá
Typ sluchátek
Stereofonní
Čistý zvuk
Ano
Doporučené použití
Hudba
Odnímatelný kabel
Ano
Barva kabelu
Černá
Styl nošení
Přes hlavu
Přehrávání hudby
Ano
Určeno pro děti
Ne
Podsvícení
Ne
Hladina akustického tlaku (max)
126 dB
Ochranné funkce
Odolné proti poškrábání
Nastavitelný popruh na hlavu
Ano
Obsah balení
Pouzdro na přenášení
Ano
Audio adaptéry součástí balení
3ˌ5 mm
Dodávané kabely
Audio (3ˌ5 mm)
Sluchátka
Typ magnetu
Síran neodymitý
Impedance
32 ohm
Typ ovladače
Dynamický
Intrauralní typ sluchátek
Sluchátka
Citlivost sluchátek
110 dB
Typ sluchátek
Plně obklopující uši
Materiál membrány
Mylar
Ovladač jednotky
4 cm
Maximální vstupní výkon
1700 mW
Potlačení šumu
Ano
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.784 kg |
| EAN: | 698813007912 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 118 mm |
| Šířka balení: | 209 mm |
| Délka balení: | 261 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
