RØDE NTG-4+ mikrofon Černá Digitální kamerový mikrofon
Kód: MISRDEMIK0028
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Směrový mikrofon
Příkon
Napájecí zdroj
Baterie
Hmotnost a rozměry
Hmostnost mikrofonu
176 g
Rozměry mikrofonu (h x v)
22 x 278 mm
Technické údaje
Impedance
200 ohm
Možnosti připojení
Rozhraní zařízení
mini XLR (3-pin)
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Barva
Černá
Mikrofon
Typ směrového mikrofonu
Super-kardioidní
Citlivost mikrofonu
-32 dB
Frekvence mikrofonu
20 - 20000 Hz
Model
Digitální kamerový mikrofon
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.61 kg |
| EAN: | 698813004164 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 60 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
