RØDE NTG-3B mikrofon Černá Pódiový/profesionální mikrofon
Kód: MISRDEMIK0026
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Směrový mikrofon
Příkon
Provozní napětí
48 V
Spotřeba energie
5 mA
Hmotnost a rozměry
Rozměry mikrofonu (h x v)
255 x 19 mm
Hmostnost mikrofonu
163 g
Hloubka
255 mm
Šířka
19 mm
Výška
19 mm
Údaje o balení
Typ balení
Krabice
Technické údaje
Energetické požadavky
48V Phantom Power
Možnosti připojení
Rozhraní zařízení
XLR-3
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Barva
Černá
Obsah balení
Počítačový podstavec
Ne
Zesilovač
Výstupní impedance
25 ohm
Přijímač
Dynamický rozsah
117 dB
Odstup signálu od šumu
81 dB
Mikrofon
Model
Pódiový/profesionální mikrofon
Frekvence mikrofonu
40 - 20000 Hz
Citlivost mikrofonu
-30 dB
Celkové harmonické zkreslení (THD) vstupu pro mikrofon
1%
Typ směrového mikrofonu
Super-kardioidní
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 698813002962 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 340 mm |
| Délka balení: | 65 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
