RØDE NT1 Signature Black - kondenzátorový mikrofon
Kód: MISRDEMIK0069
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Kondenzátorový mikrofon
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
313 g
Výška
189 mm
Hloubka
52 mm
Šířka
52 mm
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Rozhraní zařízení
XLR-3
Výkon
Barva
Černá
Obsah balení
Obsah balení
Kabel XLR
Mikrofon
Citlivost mikrofonu
-32 dB
Typ směrového mikrofonu
Kardioidní
Maximální SPL
142 dB
Impedance výstupu line-out
100 ohm
Frekvence mikrofonu
20 - 20000 Hz
Model
Studiový mikrofon
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| EAN: | 698813013982 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 170 mm |
| Šířka balení: | 270 mm |
| Délka balení: | 205 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
