RØDE NT1 Signature Black + AI-1 Studio Kit MK2 - kompletní studiová sada
Kód: MISRDEMIK0075
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Sada
Obsah balení
Obsah balení
Rozhraní x 1
Mikrofon
Hmotnost
313 g
Model
Studiový mikrofon
Hloubka
52 mm
Šířka
52 mm
Technologie propojení
Kabel
Výška
189 mm
Barva
Černá
Rozhraní zařízení
XLR-3
Frekvence mikrofonu
20 - 20000 Hz
Typ směrového mikrofonu
Kardioidní
Impedance výstupu line-out
100 ohm
Citlivost mikrofonu
-32 dB
Maximální SPL
142 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 3.025 kg |
| EAN: | 5906268910004 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 260 mm |
| Šířka balení: | 360 mm |
| Délka balení: | 206 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
