RØDE NT1 5th Generation Silver - kondenzátorový mikrofon
Kód: MISRDEMIK0060
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Kondenzátorový mikrofon
Hmotnost a rozměry
Hmotnost
308 g
Výška
189 mm
Šířka
52 mm
Hloubka
52 mm
Možnosti připojení
Rozhraní zařízení
XLR/USB
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Barva
Stříbrná
Obsah balení
Obsah balení
Kabel RØDE SC29 USB-C
Mikrofon
Frekvence mikrofonu
20 - 20000 Hz
Model
Studiový mikrofon
Vzorkovací rychlost
48 kHz / 96 kHz / 192 kHz
Typ směrového mikrofonu
Kardioidní
Bitová hloubka
24/32
Citlivost mikrofonu
-32 dB
Celkové harmonické zkreslení (THD) vstupu pro mikrofon
1%
Maximální SPL
142 dB
Impedance výstupu line-out
100 ohm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 2.22 kg |
| EAN: | 698813010523 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 207 mm |
| Šířka balení: | 267 mm |
| Délka balení: | 170 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
