RØDE NT-USB+ Černá Studiový mikrofon
Kód: MISRDEMIK0052
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Kompatibilita s Android
11 nebo novější
Podporované operační systémy Windows
Systém Windows 10 nebo vyšší
Zahrnutý software
RØDE Connect
Kompatibilita s iOS
14 nebo později
Typ produktu
Kondenzátorový mikrofon
Podporované operační systémy Mac
Mac OS 10.14 nebo novější
Hmotnost a rozměry
Hloubka
50 mm
Hmostnost mikrofonu
540 g
Šířka
62 mm
Délka
184 mm
Možnosti připojení
Rozhraní zařízení
USB
Počet portů USB typu C
1
Výstupy pro sluchátka 1/8" (3,5 mm)
1
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Barva
Černá
Mikrofon
Bitová rychlost
24 bit
Typ směrového mikrofonu
Kardioidní
Frekvence mikrofonu
20 - 20000 Hz
Vzorkovací rychlost
48 kHz
Dynamický rozsah
97 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.4 kg |
| EAN: | 698813009893 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 150 mm |
| Šířka balení: | 330 mm |
| Délka balení: | 140 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
