RØDE M5 Pair - pár kondenzátorových mikrofonů, černý
Kód: MISRDEMIK0014
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Kondenzátorový mikrofon
Hmotnost a rozměry
Rozměry mikrofonu (h x v)
20 x 100 mm
Rozměry s podstavcem (š x h x v)
20 x 20 x 100 mm
Hmostnost mikrofonu
80 g
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Barva
Černá
Bezpečnostní upozornění
Varování
Neotevírejte kryt zařízení.
Mikrofon
Model
Studiový mikrofon
Frekvence mikrofonu
20 - 20000 Hz
Citlivost mikrofonu
-34 dB
Vstupní impedance mikrofonu
200 ohm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.585 kg |
| EAN: | 698813003143 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 215 mm |
| Šířka balení: | 160 mm |
| Délka balení: | 80 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
