RØDE LAVALIER GO - mikrofon Černá, Bílá Mikrofon se sponou
Kód: MISRDEMIK0007
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Kravatový mikrofon
Příkon
Napájecí zdroj
DC
Vstupní napětí
2.7 V
Hmotnost a rozměry
Výška
24 mm
Hloubka
5 mm
Šířka
5 mm
Možnosti připojení
Rozhraní zařízení
3,5 mm (1/8")
Technologie propojení
Kabel
Výkon
Barva
Černá
Způsob uchycení
Klip
Zesilovač
Výstupní impedance
3k
Mikrofon
Ekvivalentní hladina hluku
27 dB
Dynamický rozsah mikrofonu
83 dB
Typ hlasové cívky
Kondenzátor
Frekvence mikrofonu
20 - 20000 Hz
Citlivost mikrofonu
-35 dB
Model
Mikrofon se sponou
Typ směrového mikrofonu
Všesměrový
Poměr signálu k šumu (SNR) mikrofonu
67 dB
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 698813006403 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 105 mm |
| Šířka balení: | 85 mm |
| Délka balení: | 25 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
