RØDE BOOMPOLE díl/příslušenství k mikrofonům
Kód: MISRDEADA0002
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Typ produktu
Příslušenství mikrofonu
Množství
1
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
3300 mm
Šířka
40 mm
Hloubka
40 mm
Hmotnost
940 g
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Hudba |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 698813000630 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 875 mm |
| Šířka balení: | 53 mm |
| Délka balení: | 53 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
