Qoltec 51064 filtr na monitor 68,6 cm (27")
Kód: MONQOCMDO0003
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Vlastnosti
Poměr stran
16:9
Jednoduché odstranění
Ano
Funkce zobrazovacího filtru
Ochrana soukromí
Jednoduchá aplikace
Ano
Vzhled
Vhodné pro
Monitor
Barva
Průsvitné, Bílá
Hmotnost a rozměry
Šířka
598 mm
Výška
337 mm
Ergonomie
Maximální velikost obrazovky
68,6 cm (27")
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monitory |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.346 kg |
| EAN: | 5901878510644 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 5 mm |
| Šířka balení: | 350 mm |
| Délka balení: | 630 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
