Qoltec 50868 Bezdrátový laserový skener 1D | 2D | Černá
Kód: URSQOCCZK0009
Doručení do 1-5 dnů
na jakékoliv místo v ČR

Spolehlivý prodejce
ověřený zákazníky

Výdejní místo k osobnímu vyzvednutí
Jablonec nad Nisou

Garantujeme dopravu zdarma
pro všechny objednávky
Detailní popis produktu
Příkon
Typ zdroje
USB
Vstupní napětí
5 V
Vzhled
Základní materiál
ABS, Polykarbonát (PC)
Barva
Černá
Hmotnost a rozměry
Výška
70 mm
Hloubka
87 mm
Hmotnost
235 g
Šířka
196 mm
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
362 g
Možnosti připojení
Technologie propojení
Kabelový a bezdrátový
Délka kabelu
1,8 m
Standardní rozhraní
USB
Výkon
Počet jader procesoru
1
Zabudovaný procesor
Ano
Provozní podmínky
Provozní rozsah teplot (T-T)
0 - 50 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kancelář |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 5901878508689 |
| Produkt je objemný: | N |
| Výška balení: | 130 mm |
| Šířka balení: | 210 mm |
| Délka balení: | 90 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
